top of page

Syventävän koulutusosion käyneet ja

aktiivisesti KH-istuntoja tekevät hoitajat:

SUOMESSA:

ESPOO (ks. lisää pk-seutu)

Juhani Nuutinen: www.virtaavakeho.fi

Mia Koivula/Sisäinen Viisaus: mia.koivula1@gmail.com, p. 0407479652

Sari Lehikoinen: p. 0505555979, sari@mentalgarden.fi 

HELSINKI (ks. lisää pk-seutu)

Anna Seppänen: www.valonkosketus.fi, p. 0400918821

Anne Kolhinen: anne.kolhinen@gmail.com,

p. 0415030053

Anu Hämäläinen: www.rakkaudentalo.com

Lotta Kuurtokoski: lotta.kuurtokoski@gmail.com,

p. 0408349436

Maria Blomqvist: www.mariwell.fi

Marjut Riisla: marjut.riisla@gmail.com, p. 0415487773

Piiu Alén: p. 0505411246, piiu.alenvuorela@gmail.com, youchoose.eu

Sari Hopia: sari.hopia@gmail.com, p. 0505170304

Sari Lehikoinen: p. 0505555979, sari@mentalgarden.fi

Sinikka Viitanen: siniviita@hotmail.com,

p. 0505723143 (myös etänä, kielet suomi ja ruotsi) 

HYVINKÄÄ

Johanna Suhola: www.liljanlumo.fi, p. 0504331563

JOENSUU

Mari Pouta: www.maripouta.fi

JYVÄSKYLÄ

Janne Lyytikäinen: www.kvanttihypnoosi.fi

Mirva Piil:  www.ekokampaamo-okra.fi

Ville Vapaamieli: ville@ikiside.fi

Mervi Mikkilä (J-kylä Tikkakoski): mervimikkila@gmail.com,

p. 0407436406

KIRKKONUMMI

Selina Nastase: www.selinastase.fi

LIPERI

Minna Kummunmäki: p. 0405371603, https://hyvinvointipalvelusydanpolku.fi/

minna@hyvinvointipalvelusydanpolku.fi

LOHJA

Kati Heikkinen: katinaarre.weebly.com

LOVIISA

Nunu Laitinen:  www.mielikuvamatkaaja.fi

Minna Idström: minna.idstrom@gmail.com,

p. 050-3415139

MATHILDEDAL

Piiu Alén: p. 0505411246, piiu.alenvuorela@gmail.com, youchoose.eu

MÄNTYHARJU

Veronika Sailo: mielenvapauteen.fi, p. 0505178238 (etä- ja lähi-istunnot)

NOKIA

Miia Setälä/Eheä sydän: ehea.sydan@gmail.com,

p. 0445485868

NURMIJÄRVI

Maria Ikävalko: www.mariatrade.fi, p. 0404158110

ORIVESI

Arja Ottman: https://www.iloksijavoimaksi.fi/arja-ottman/p. 040 8612122, arja.t.ottman@gmail.com

OULU

Elina Saariniemi: elina@lahteella.fi, p. 0400413029

PORI

Nina Pörn: www.uruz.fi

Saija Mäkinen: www.vahvanahuomiseen.fi

PORVOO

Pia Lindvall: www.pialindvall.com

PK-SEUTU

Henna/Kokolo: www.kokolo.fi, henna@kokolo.fi (myös etäistunnot)

RAASEPORI

Hanna Viita: hmviita@gmail.com, p. 0405951366

RIIHIMÄKI

Ninna Rönkköwww.luminousbyninna.com

(etäistunnot sekä kotikäynnit akselilla Riihimäki-Lahti-Hyvinkää-Hämeenlinna)

 

ROVANIEMI

Tarja Pellinen: T:mi Earth Angel Hyvinvointipalvelut

tarjantutut@gmail.com, p. 0407652898 

SALO

Pirjo Luopa: www.linjaamo.fi, pirjo.luopa@gmail.com, p. 0400946746

SEINÄJOKI

Anna Perälä: www.nightshifthypnotherapy.com, annaperala@protonmail.com

TAMPERE

Anna Poikola: anna.poikola@gmail.com,

p. 0400244 017

Mari Salminen: www.karunyayoga.fi, mari@karunyayoga.fi tai sisainenviisaus@gmail.com, p. 0465736507/ Karunya Yoga (myös kotikäynnit ja etänä)

Minna Lehtonen: minna.lehtonen1965@gmail, 

p. 0402158168

Mirika Laurila: www.mijama.fi

VAASA

Piritta Tanttari: crysalishealing@gmail.com, https://www.facebook.com/crysalishealing

Maria Tuononen: maria_tuononen@hotmail.com

Sinikka Viitanen (Vähäkyrö)siniviita@hotmail.com,

p. 0505723143 (etänä, lähihoidot touko-syyskuussa, kielet suomi ja ruotsi) 

VANTAA

Marja Karasto: www.marjahoitaa.fi

Klinta Ojonen: www.awaken-ergy.fi , p. 0415469205

ULKOMAILLA:

TANSKA - KÖÖPENHAMINA

Tuula Bech: www.hoitola.dk, tuulabech@gmail.com

(myös etäistunnot)

Todistus_syventava_tyhjä.jpeg

Kvanttihypnoosin perusteet -kurssin käyneitä hoitajia löytyy ympäri Suomen. Minulta saat mailitse tietoa harjoitusistuntoja tekevistä hoitajista.

bottom of page