Syventävän koulutusosion käyneet ja

aktiivisesti KH-istuntoja tekevät hoitajat:

FORSSA

Viivika Kalma:  www.sydanvoima.com

HELSINKI

Anu Hämäläinen: www.rakkaudentalo.com

Maria Blomqvist: www.mariwell.fi

Marja Karasto: www.marjahoitaa.fi

Marjut Riisla: marjut.riisla@gmail.com, p.0415487773

HYVINKÄÄ

Johanna Suhola: www.liljanlumo.fi, p. 0504331563

JOENSUU

Mari Pouta: www.maripouta.fi

JYVÄSKYLÄ

Janne Lyytikäinen: www.kvanttihypnoosi.fi

Mirva Piil:  www.ekokampaamo-okra.fi

Ville Vapaamieli: ville@ikiside.fi

KIRKKONUMMI

Selina Nastase: www.selinastase.fi

LOHJA

Kati Heikkinen: katinaarre.weebly.com

OULU

Elina Saariniemi: elina@lahteella.fi, p. 0400413029

PORI

Nina Pörn: www.uruz.fi

PORVOO

Pia Lindvall: www.pialindvall.com

RAASEPORI

Hanna Viita: hmviita@gmail.com, p. 040 595 1366

 

ROVANIEMI

Tarja Pellinen: T:mi Earth Angel Hyvinvointipalvelut

tarjantutut@gmail.com, p. 040 7652 898 

SEINÄJOKI

Anna Perälä: www.nightshifthypnotherapy.com, annaperala@protonmail.com

TAMPERE

Anna Poikola: anna.poikola@gmail.com, p. 0400 244 017

Arja Ottman: https://www.arjaottman.com 

Minna Lehtonen: minna.lehtonen1965@gmail, 

p. 0402158168

Mirika Laurila: www.mijama.fi

VAASA

Piritta Tanttari: www.crysalis.fi

VÄÄKSY

Sari Hopia: sari.hopia@gmail.com, p. 050 5170304

Todistus_syventava_tyhjä.jpeg

Kvanttihypnoosin perusteet -kurssin käyneitä hoitajia löytyy ympäri Suomen. Minulta saat mailitse tietoa harjoitusistuntoja tekevistä hoitajista.